CityDiet

...to nie tylko dieta pudełkowa. To koncept, który codziennie dostarczamy do Twojego domu. Posiłki, które od nas otrzymujesz są zawsze świeże i zbilansowane, ponieważ wierzymy w to, że sposób odżywiania przekłada się na zdrowie i samopoczucie.

Dania diety pudełkowej CityDiet, które otrzymujesz prosto pod drzwi, charakteryzują się różnorodnością. Korzystając z cateringu dietetycznego możesz nie tylko zadbać o swoje zdrowie, figurę, zaoszczędzić cenny czas, ale masz także doskonałą okazję, by skosztować nietypowych potraw, przyrządzanych przez wielokrotnie nagradzanych kucharzy i cukierników. Często są to dania, których nie umielibyśmy sami przygotować. Korzystanie z diety pudełkowej to wspaniała kulinarna podróż, odkrywanie nowych smaków i oryginalnych połączeń. Zajmują się tym najwyższej klasy eksperci. Obserwując ich pracę, można pomyśleć, że są czarodziejami. W ich kuchni dzieją się prawdziwe cuda, które bosko pachną, wyglądają i smakują obłędnie.

 

 

Co nas wyróżnia?

Mistrzowski smak

Mamy fantastycznych kucharzy: Tomasza Zdrenkę - zwycięzcę prestiżowego konkursu branżowego o Kulinarny Puchar Polski i Tomasza Krzyżanowskiego oraz utytułowanego cukiernika Mariusza Góreckiego, zwycięzcę Mistrzostw Polski w lodziarstwie. Z takim zespołem można tworzyć kulinarne cuda, jakich jeszcze w Poznaniu, w diecie pudełkowej, nie było.

 

Desery? Jesteśmy na tak!

W naszym menu nie zabrakło miejsca na pyszne desery. Często dieta kojarzy się z wyrzeczeniem, zwłaszcza odmawianiu sobie słodkich przyjemności. My chcemy udowodnić, że zdrowy i zbilansowany jadłospis wcale nie wyklucza cukru, masła, a nawet śmietany. Dzięki temu nasi cukiernicy mogą stworzyć pyszne desery, wkomponowane w zdrowy, smaczny i zbilansowany posiłek. W naszym cateringu będzie miejsce na puszysty sernik, słodkie brownie, musy o smaku mango i wiele innych łakoci.

 

Ekologiczne opakowania – tu nie ma miejsca na kompromis

Nasze posiłki serwujemy w opakowaniach me.Organic. Wykonane są z materiałów kompostowalnych - z pulpy roślinnej, która pochodzi z różnych typów roślin, są nimi m.in. drewno oraz trzcina cukrowa. Po użyciu ulegają biodegradacji w czasie 12 tygodni. Są odporne na tłuszcz i wilgoć. Nie zawierają szkodliwych substancji - wyłącznie naturalne składniki. Nadają się także do podgrzewania i mrożenia. Wszystkie dania CityDiet dowozimy w papierowych torbach, które są łatwe w przechowywaniu i nadają się do ponownego wykorzystania. Słowem - nie lubimy rozwiązań jednorazowych, dlatego rekomendujemy używanie własnych sztućców, ale jeśli chcesz je dodatkowo zamówić - nie ma sprawy! Są ekologiczne! 

 

 

   

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

CityDiet